FAQ

FAQ czyli najczęściej Zadawane Pytania. Postaramy się w tym miejscu zebrać wszystkie najczęściej zadawane przez Was pytania, które dotyczą funkcjonowania Fundacji, jej działalności, realizowanych projektów, funduszy, akcji, itp. Jeżeli nie ma tu odpowiedzi, której szukasz, nie krępuj się i zadaj pytanie korzystając z formularza kontaktowego, odpowiedź postaramy się zamieścić także tutaj.

Jak mogę wpłacić darowiznę?

Darowiznę na cele statutowe Fundacji WSPINKA można wpłacić za pomocą zwykłego przelewu na konto bankowe. Można skorzystać także z funkcjonalności płatności elektronicznych, które dostarcza firma Dotpay, bramka płatności pozwala na bezpieczne, szybkie i łatwe przekazanie kwot pieniężnych z prawie kazdego banku dostępnego w Polsce. Podobną możliwość daje system PayPal. gdzie także zbieramy darowziny. Przekazując darowiznę na konkretny cel, program nie zapomnij o tym wspomnieć w tytule przelewu lub kontaktując się z nami.

Oto numer konta bankowego Fundacji wraz z danymi szczegółowymi:

36 2130 0004 2001 0490 3092 0001
Volkswagen Bank Polska S.A.
Fundacja Wspierania Rozwoju Wspinaczki "Wspinka"
ul. Wincentego Pola 66a 33-300, Nowy Sącz

Więcej informacji

Jak mogę przekazać jeden procent swojego podatku?

Jako Organizacja Pożytku Publicznego mamy przywilej otrzymywania od darczyńców jednego procenta płaconych przez nich podatków. Fundusze uzyskane w ten sposób mogą być przeznaczane na cele pożytku publicznego określone w ustawie. Kwota jednego procenta podatku musi być wyliczona w deklaracji podatkowej składanej w Urzędzie Skarbowym, w deklaracji tej także wskazuje się za pomocą numeru KRS organizację OPP, którą chcemy obdarować.

Będziemy bardzo szczęśliwi jeżeli zdecydujesz się na wybór Fundacji WSPINKA, wystarczy podać nasz numer KRS: 0000331588

Więcej informacji